Ubytování

Informace o ubytování budou dostupné od 1.10.2021

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát kongresu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky kongresu je zajištěno ubytování různých kategorií za zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních v blízkosti Cubex Centrum Praha.

K rezervaci ubytování využijte prosím:

ON-LINE UBYTOVACÍ FORMULÁŘ

Mapa s umístěním hotelů je k dispozici zde.

Seznam hotelů

Hotel Kategorie Cena v EUR - 1 osoba Cena v EUR - 2 osoby Vzdálenost
Panorama Hotel
Přímá rezervace zde
**** 114 126 9 min pěšky
Occidental Prague **** 89 109 9 min pěšky
Coronet **** 89 109 2 zastávky metrem
Attic *** 71 97 7 min pěšky
Ankora *** 92 92 3 stanice metrem

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a místního poplatku. V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH nebo místního poplatku, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát kongresu na e-mailové adrese toothtransplantation@guarant.cz .

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím:

ON-LINE UBYTOVACÍ FORMULÁŘ

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve.

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem. Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kongresu e-mailem toothtransplantation@guarant.cz .

V případě zrušení akce z vyšší moci si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek. Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát kongresu, který veškeré změny vyřizuje.

V případě zrušení, zkrácení termínu hotelové rezervace a nedojezdu budou platit následující storno podmínky pro hotely Occidental, Coronet, Attic, Ankora:

Datum Poplatek
do 20. dubna 2022 bez storno poplatku (manipulační poplatek 150 Kč)
21. dubna – 9. května 2022 storno poplatek za zrušení celé rezervace ve výši jedné noci
od 10. května 2022 storno poplatek za každou zrušenou noc
Nedojezd 100% z celkové ceny ubytování

Storno podmínky pro Panorama Hotel Prague (storno prostřednictvím linku přímo v hotelu):

Datum Poplatek
Do 10. května 2022 storno poplatek za zrušení rezervace ve výši jedné noci
Od 11. května 2022 vč. nedojezdu 100% z celkové ceny za každou zrušenou noc

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12:00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát kongresu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Platební podmínky

Ubytování musí být uhrazeno jednou z následujících metod:

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém . Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou automaticky zaslány po vyplnění ubytovacího formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a ubytování nebude potvrzeno.

Platba bankovním převodem je možná do 5. května 2022. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému .

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

Zlatý partner

Bronzový partner

Partner

Mediální partner

VYSTAVOVATELÉ